Projekty Akčního plánu města Český Krumlov

P.R.1 Komunikace s potenciálními i aktuálními stavebníky a vedením města - zjištění poptávky

Plánovaný termín realizacečerven 2022
Fáze realizaceukončeno
Priorita3A

Anotace

Aby velikostí a typem a standardem zástavby odpovídaly nově vymezované pozemky poptávce (a byly tak skutečně naplněny), bude poptávka popsána a následně využita pro tvorbu územního plánu, regulačních plánů a územních studií.

Výstup na konci

Pravidelně aktualizovaný přehled poptávky po nemovitostech (individuální výstavbu nebo objekty pro podnikání - místo, cena, podmínky výstavby). Případně také databáze nemovitostí ke koupi, pronájmu.

Zodpovědná osoba

Ondřej Busta

Popis přípravy a realizace projektu

Byla provedena revize zastavitelných městských pozemků. Pozemky, které lze zastavět byly zaneseny do územního plánu. Aktualizovaný přehled poptávky je momentálně v přípravě.

Odkazy na výstupy projektu

Byla provedena revize zastavitelných městských pozemků, včetně zpracování územních studií veřejných prostranství. Pozemky, které lze zastavět byly zaneseny do územního plánu. Město momentálně pripravuje pozemky k zastaveni pro sirokou skalu individiualni, hromadne i jine typologie zastavby, ktera bude schopna reagovat na vseobecnou verejnou poptavku dle aktualnich potreb mesta.

Samotnou databazi poptavky vede OSMI, ktere vsechny jednotlive pozadavky konzultuje s mestskym architektem a jejich vyporadani resi v pracovni skupine. Zapis PS jde nasledne ke schvaleni do RM.

 


17021000 Image 3
Zpracovávání Strategického plánu města je financováno z prostředků Evropské unie, která v rámci Operačního programu Zaměstnanost poskytla dotaci na projekt "Rozvojová strategie a související dokumenty města Český Krumlov"